Rabatter TÄNDSTIFT NGK BCPR7ES-11
  • Vi levererar din beställning snabbt och erbjuder fri frakt.
  • 30 dagars returrätt och återbetalning
Säker betalning
Stödda betalningsmetoder
Artikelnr: SK0000267-SE20260511-085103 Kategori: Etikett:
Beskrivning
Tändstift NGK BCPR7ES-11 (Nytt) – Turbo & Prestanda
Tekniska Data
Märke: NGK
Modell: BCPR7ES-11
Gängdiameter: 14 mm
Gänglängd: 19 mm (Lång gänga)
Elektrodgap: 1.1 mm (förinställt)
Värmetal: 7 (Kallt/Medium)
Egenskaper:
BC: ISO-standard längd.
P: Projected tip (utskjutande isolatorfot).
R: Resistor (avstört).
-11: Fabriksinställt elektrodgap på 1.1 mm.